ویلایی دوبلکس

کانکس ویلایی
تعریف کانکس
خانه های پیش ساخته و قابل حمل ( کانکس دست دوم مسکونی ،کانکس اداری ،کانکس کارگری ،کانکس ویلایی و کانکس مدیریتی ) و طراحی و ساخت ویلای پیش ساخته در ابعاد مختلف با امکانات لوکس ( قابلیت اجرا بصورت دوبلکس ) از جمله سازه های گروه صنعتی کانکس سازی فراز میباشد.

به یک بنای قابل حمل، کانکس به انگلیسی Conex گفته میشود. در واقع وجه متمایز یک بنای سنتی و کانکس، قابلیت حمل کانکس است. که معمولاً در مکان‌های با عدم قابلیت ساخت و ساز استفاده میگردد. کانکس‌ فراز کانکس را به دو دسته چرخ دار و ثابت تقسیم میکند. نمونه چرخ دار آنها به‌طور مستمر در حال جابجایی میباشد. ولی نمونه‌های ثابت برای یک مدت زمان خاص در یک مکان میماند.

مواد اولیه به کار رفته در کانکس‌ها
سازه کانکس عموماً فلز میباشد. که بیشتر اسکلت و بدنه را تشکیل میدهد. بدنه و سقف کانکس‌ها معمولاً از ساندویچ پنل ساخته میشوند. تا عایق صوتی و حرارتی مناسبی برای فضای داخلی آنها ایجاد نماید. این نوع از کانکس به کانکس پانلی یا ساندویچ پنل (sandwich panel)معروف میباشد. شما میتوانید جهت سفارش کانکس با شماره تماس صفحه تماس با ما تماس گرفته و کانکس مورد دلخواه خود را سفارش بدهید.
کانکس ویلاییکانکس ویلایی – کانکس دفتری – کانکس اداری – کانکس دست دوم  – کانکس کنترل قدرت

دفتری،ویلایی
ویلایی
کامپوزیت ویلایی
ویلایی
ویلایی 32متری
ویلایی، دفتری 50متری
ویلایی ودفتری 18متری
ویلایی 18متری
ویلایی

 

این یک متن تست و جهت آشنایی شما با نحوه چیدمان مطالب و صفحات این قالب ارسال شده است .

لطفا :توجه داشته باشید که احترام به حقوق مشتریان جزئی از وظایف هر شخصیت انسانی است . همه مشتریان  حق  برگردن ما دارند که تصمیم به خرید از ما کرده اند و ما نباید به خودمان اجازه گرفتن این حق از آنهارا بدهیم.

road-980x450

کانکس ویلایی :

ویرایش
کانکس ویلایی – دفتری – اداری – دست دوم – نگهبانی – سرویس بهداشتی – کانکس چرخدار -کانکس کنترل قدرت وفرمان-کانکس ویلایی

Leave a Comment